APIE MUS

Paslaugos ir istorija

„Gamteka" - nuo 2001 metų specializuojamės vandens kokybės gerinimo srityje. Mūsų įmonėje sėkmingai dirba ne tik jauni, ambicingi, aukštos kvalifikacijos specialistai, bet ir profesionalai, sukaupę daugiau nei 25 metų darbo patirtį. Dėka to, mes galime atsakingai ir pačiu optimaliausiu būdu patenkinti Jūsų poreikius susijusius su vandens kokybe.

Sėkmingai bendradarbiaujame su visame pasaulyje pripažintais vandens filtrų gamintojais ir projektuotojais, tad galime pasiūlyti aukščiausius standartus atitinkančias prekes ir dirbti realiai spręsdami klientų problemas.

Šiandien mes ir toliau siekiame tobulumo, dirbame tik su aukščiausios kokybės įranga ir priemonėmis. Mūsų darbuotojai nuolatos kelia savo profesinę kvalifikaciją. Didžiausias dėmesys skiriamas produktų, paslaugų, bei klientų aptarnavimo kokybei. Stengiamės teikti aukščiausios kokybės paslaugas.

istorija
istorija
Gamteka žmonės ir kultūra

Mūsų darbuotojai yra tai, kas daro mus unikalius. Mūsų įmonės darbuotojai atestuoti vandens filtravimo, vandentiekio ir nuotekų šalinimo srityse. Kiekvienas darbuotojas yra vertinamas ir visų nuomonė yra išklausoma. 

„Gamteka“ mes tvirtai tikime, kad savo darbuotojams suteikiame balsą. Rengiami įvairūs įmonės susirinkimai siekiant užtikrinti maksimalų produktyvumą ir įsitraukimą.