Vandens filtrų ir jų sistemų projektavimas

Atestuoti inžinieriai profesionaliai projektuoja įvairių paskirčių vandens gerinimo sistemas. Parengia projektinius pasiūlymus. Be to, pataria rasti geriausią sprendimą, net ir kėbliausiose situacijose. Patikėkite šiuos darbus mūsų specialistams ir būkite ramūs, kad gausite geriausią sprendimą Jums. Atminkite – kuo tiksliau ir detaliau pateiksite mums savo pageidavimus, tuo greičiau bus paruošti projektiniai pasiūlymai.

 

Serviso paslaugos

Mūsų įmonės darbuotojai atlieka visus remonto-gamybos, bei priežiūros darbus susijusius su vandens kokybės gerinimu. Remontuojame, keičiame, modernizuojame beveik visas Jūsų turimas vandens filtravimo sistemas, nepriklausomai nuo montuotojo ar gamintojo. Skambinkite, klauskite ir kokybiškai patenkinkite savo poreikius kartu su mumis. Registracija telefonu +370 622 75777 arba el. paštu info@gamteka.lt

 

Nemokama profesionalų konsultacija

Vandens kokybės gerinimo srities profesionalai konsultuoja jus nemokamai, kreipkitės el. paštu info@gamteka.lt. Šios konsultacijos - tai esminiai patarimai jums reikiamu metu. Pasitarkite su mūsų įmonėje dirbančiais profesionalais ir išspręskite kylančias problemas, sužinokite atsakymus į jums rūpimus klausimus, bei pasiekite savo užsibrėžtus tikslus. Konsultuokitės, kad ateityje išvengtumėte tokių nemėgstamų frazių kaip: jei tik būčiau žinojęs...

 

Garantinis ir pogarantinis aptarnavimas

Mūsų įmonės darbuotojai, bei serviso inžinieriai atlieka visos UAB "Gamteka" sumontuotos vandens gerinimo įrangos garantinį ir pogarantinį aptarnavimą, naudojant originalias atsargines dalis, bei gamintojų rekomenduojamas eksploatacines medžiagas. Garantinis laikotarpis vandens gerinimo įrangai - 24mėn, kompresoriams - 12mėn. nuo įrangos montavimo datos, jeigu nenumatyta kitaip.

 

Vandens filtrų remontas

Remontuojame visų gamintojų vandens filtravimo įrenginius, jeigu tokia galimybė yra. Valdymo vožtuvų remontas-programavimo darbai, kasečių, membranų, užpildų keitimas, bei visas kitas filtrų aptarnavimas. Turime didelį atsarginių dalių asortimentą, bei puikias galimybes greitai gauti originalias dalis tiesiai iš tiekėjų. Bendradarbiaujame su 80proc. rinkoje esančių įmonių kurios specializuojasi vandenruošos srityje.

 

Registruoti gedimą

Telefonu +370 622 75777 Internetu info@gamteka.lt

 

Prekių ir eksploatacinių medžiagų pristatymas į vietą

Prekių pristatymas visoje Lietuvoje ir ES šalyse. Vandens filtrų pristatymas Kauno mieste – nemokamai. Kiti miestai pagal susitarimą. Eksploatacinių medžiagų pristatymo kaina derinama ir skaičiuojama individualiai.

 

Užpildų keitimas (Filtrų atnaujinimas)

Puikiu kainos ir kokybės santykiu mūsų įmonėje dirbantys specialistai pakeis jūsų vandens filtrų įkrovą-užpildą į naują. Keičiant užpildus išvaloma vidinė korpuso dalis, bei esant poreikiui išrenkama ir išvaloma visa distribucinė sistema.

 

Pirkimas išsimokėtinai

Galimybė pirkti įrangą mokant per 6 kartus, sudarant pirkimo-pardavimo sutartį.